Gegužės 14d. „Kamanės” gr. vyko užsiėmimas „Du pagalbininkai vaikams – kuris padeda žodžiams, o kuris jausmams?“, kurį vedė logopedė Gintarė ir psichologė Jurgita. Vaikai susipažino su logopedo ir psichologo profesijomis, sužinojo, kaip šie specialistai padeda vaikams ir kada verta kreiptis pagalbos. Logopedė pakvietė vaikus į linksmą kalbos mankštelę, o psichologė kartu su vaikais tyrinėjo jausmus pasitelkiant gyvūnų personažus bei pravedė „Balionėlių” meditaciją. Vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, drąsiai dalijosi mintimis ir patyrė daug gerų emocijų.




