Tarptautiniame muzikiniame konkurse – 2-oji vieta!

Gegužes 9 d. ansamblis ,,Dūzgiukai’’ dalyvavo tarptautiniame konkurse ,,Linksmosios supynės’’ ir laimėjo 2-ąją vietą!

Džiaugiamės ir didžiuojamės kolektyvo entuziazmu ir dėkojame tėveliams, kad prisidedate savo palaikymu ir bendradarbiavimu. Ansamblio vadovė ir muzikos dainų autorė – Aušra Sendžikienė

Į viršų
Skip to content