Mano kūnas ir saugios taisyklės
Bitutės grupėje vyko užsiėmimas „Mano kūnas ir saugios taisyklės“. Jo metu vaikai smalsiai, žaismingai ir jiems suprantama kalba kalbėjosi apie tai, […]
Bitutės grupėje vyko užsiėmimas „Mano kūnas ir saugios taisyklės“. Jo metu vaikai smalsiai, žaismingai ir jiems suprantama kalba kalbėjosi apie tai, […]
Gegužės 14d. „Kamanės” gr. vyko užsiėmimas „Du pagalbininkai vaikams – kuris padeda žodžiams, o kuris jausmams?“, kurį vedė logopedė Gintarė