„Skambanti vaikystė” – muzikos festivalis vaikams

🎼Permainingą pavasario trečiadienį (balandžio 29d.) „Jonvabalio” grupės vaikai dalyvavo vaikų muzikos festivalyje 💖🎺„Skambanti vaikystė” 🎺💖Šakiuose. Įgijo naujos sceninės patirties dainuodami su visa grupe prieš didelę žiūrovų salę. Mokėsi pasitikėjimo savimi,  bendradarbiavimo, muzikos ženklų atliepimo🎶.

Iš visos širdies dėkojame muzikos mokytojai Aušrai Sendžikienei už vaikų paruošimą, motyvaciją ir kūrybą!🌸❤️🌸

Į viršų
Skip to content