Permainingą pavasario trečiadienį (balandžio 29d.) „Jonvabalio” grupės vaikai dalyvavo vaikų muzikos festivalyje 
„Skambanti vaikystė” 
Šakiuose. Įgijo naujos sceninės patirties dainuodami su visa grupe prieš didelę žiūrovų salę. Mokėsi pasitikėjimo savimi, bendradarbiavimo, muzikos ženklų atliepimo
.
Iš visos širdies dėkojame muzikos mokytojai Aušrai Sendžikienei už vaikų paruošimą, motyvaciją ir kūrybą!








