Su ,,Voriuko” ir ,,Žiogelio”” gr . vygdėme projektą ,,Ką žmonės dirba visą dieną? „. Aplankėme visus darželio darbuotojus ir išsiaiškinome kokių profesijų žmonės dirba ,,Aviliuke”.
Vaikai lankėsi aviacijos muziejuje, dalyvavo edukacijoje apie veterinaro profesiją. Grupėje įsirengėme ,,kirpyklą”. Su vaikais svečiavomės ,,Voriuko” ir ,,Žiogelio” grupėse kur žaidėme siužetinius žaidimus ,, Aš siuvėjas”, ,,Ūkininkas” .
Vaikai ne tik domėjosi profesijomis , bet ir mokėsi tinkamai elgtis neįprastose jiems aplinkose, bendrauti su mažiau pažįstamais žmonėmis, pareikšti savo nuomonę, kuri ne visada atitinka kito ir ją apginti.



