Mažųjų futbolininkų iššūkis: kaip komandinis žaidimas ugdo sąžiningumą ir draugystę

Balandžio 23 d. „Jonvabalio“ priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo respublikinio projekto „Futboliukas “ renginyje „Futboliuko nuotykiai“. Vaikai priėmė naują iššūkį žaisti „Futboliuką“ su Kauno lopšelio – darželio „Vaikystė“ ugdytiniais. Visi drauge žaisdami, tikslingai judėdami demonstravo judėjimo gebėjimus, bendradarbiavimo įgūdžius dėl bendro tikslo. Mokėsi palaikyti vieni kitus, pažinti futbolą kitoje erdvėje, laikytis sąžiningo žaidimo taisyklių, pagarbaus bendravimo su priešininkais. Renginio pabaigoje visi vaikai buvo apdovanoti už komandinį žaidimą ir draugystę 

 Nuoširdus „Ačiū” už vaikų treniravimą bei organizavimą kūno kultūros mokytojai Vilmai Danienei!!!

Į viršų
Skip to content