Mano kūnas ir saugios taisyklės

Bitutės grupėje vyko užsiėmimas „Mano kūnas ir saugios taisyklės“. Jo metu vaikai smalsiai, žaismingai ir jiems suprantama kalba kalbėjosi apie tai, kad visi žmonės yra skirtingi, o kiekvieno kūnas yra svarbus, vertingas ir vertas pagarbos. Kartu su psichologe Jurgita vaikai aiškinosi, kas yra privatumas, kodėl svarbu gerbti savo ir kito žmogaus kūno ribas, mokėsi pasakyti „ne“ ir „stop“, kai prisilietimas nemalonus ar nepageidaujamas. Užsiėmimo metu vaikai žiūrėjo KIKO filmuką, aptarė apatinių rūbelių taisyklę, dalyvavo diskusijose, žaidė, atliko smagias užduotėles. Vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, drąsiai dalinosi mintimis, atsakinėjo į klausimus ir kartu mokėsi svarbių saugumo taisyklių – mano kūnas priklauso man, kito žmogaus kūną taip pat gerbiame, o sunerimus visada galima kreiptis į patikimą suaugusįjį.

psichologė Jurgita Petkinienė

Į viršų
Skip to content