Šiemet „Aviliuko“ darželis su entuziazmu įsitraukė į Lietuvos mažųjų žaidynes! Kelis mėnesius vaikai aktyviai lavino fizinius gebėjimus savo grupėse, o šiandien turėjo progą susitikti bendrame festivalyje ir išbandyti jėgas kartu.
Šių metų LTMŽ ypatingas dėmesys buvo skiriamas ne tik judėjimui, bet ir bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių ugdymui. Festivalio metu vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas poromis ir didesnėse grupėse, mokėsi dirbti komandoje, palaikyti vieni kitus ir siekti bendrų tikslų. Vaikams tai puikiai pavyko! Kita stotelė – Didysis festivalis Kauno sporto halėje (LTMŽ III etapas).
Susitiksime ten!






