Išvyka į kiną

Jonvabalio grupės vaikai turėjo mažytį norą – nuvykti su grupės draugais į kino teatrą. Ir vieną dieną tai išsipildė!

Gegužės 12d. vaikai stebėjo filmuką Forum cinema kino salėje „Žuviukas niurzga”. Mokėsi tinkamai elgtis viešoje vietoje ir draugų būryje, laikytis susitarimų ir taisyklių, aptarti filmą, veikėjus ir įvykius.

Dėkojame grupės tėveliams už išpildytą vaikų svajonę! 

Į viršų
Skip to content