Warning: Declaration of kiddy_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/daukas/domains/darzelisaviliukas.lt/public_html/wp-content/themes/kiddy/functions.php on line 0
Ugdymas(is) – Darželis Aviliukas

Ugdymas(is)

Nuo 2020 metų kovo 16 dienos vaikus ugdyti padėsime nuotoliniu būdu:

  1.  Pedagogai ir specialistai tėvelius konsultuos asmeniškai (el.paštu, telefonu, massenger ar facebooc paskirose);
  2.  Ugdomoji medžiaga, vaikų vertinimai, tikslai ir planai pateikiami www.musudarzelis.lt (prisijungimus visi tėveliai gavo į asmeninį el.paštą, jei ne – susisiekite su direkt.pavad.ugdymui Zina, tel. 861006587)

Ugdymo programos
Ugdymo kokybės samprata
Vaikų pasiekimų vertinimo sistema
Muzikos užsiėmai (mažojo darželio)
Muzikos užsiėmimai (didžiojo darželio)
Fizinio aktyvumo ugdymas
Šokių užsiėmimai
Keramikos užsiėmimai
Psichologo pagalba
Logopedo pagalba
Visuomenės sveikatos specialisto pagalba
Veiklos ritmas
NUOTOLINIS UGDYMAS

Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronos viruso ikimokyklinio ugdymo pedagogai bendradarbiaudami su vaikų tėvais organizuos ugdymą šiais būdais:

1. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai bendraus ir bendradarbiaus su grupės tėvais uždarose„Facebook“ paskyrose ir „Messenger“ grupėse.
2. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai parengs mokomąją medžiagą tėvams vaikų ugdymui ir patalpins el. dienyne ,,Mūsų darželis“(mokomoji medžiaga: pedagogų parengti video, teminės užduotys pagal ugdymo sritis ir grupės vaikų gebėjimus).
3. Logopedas parengs individualias pratybas vaikams (parengtos užduotys ir konsultacijos, tiesioginės video transliacijos, kurių metu vaikas atlieka užduotis, o logopedas fiksuoja,kaip vaikui sekasi , teikia tiesioginę pagalbą, pasitelkia tėvų pagalbą).
4. Psichologas kartą per savaitę (tėvams priimtinu būdu) susisiekia su psichologinę švietimo pagalbą gaunančiomis šeimomis ir teikia konsultacijas, gauna atgalinį ryšį, kaip sekasi. Parengia straipsnį ,,Kaip būti su vaiku“ ir įkelia į grupių meniu ,,Vaikų veiklos“.
5. Meninio ugdymo pedagogai – (muzikos pedagogas du kartus, kūno kultūros, šokio, keramikos pedagogai vieną kartą savaitėje pristatys savo parengtus video filmukus su patarimais ir užduotimis, Online nuorodas ir įkels į grupių meniu ,,Vaikų veiklos“.
6. Pedagogai dalinsis savo idėjomis įstaigos darbuotojų „Messenger“ grupėje ir el. dienyno meniu ,,Bendri dokumentai“.

Nuotolinio ugdymo aprašas

KĄ VAIKAI IR AUKLĖTOJOS NUVEIKĖ KARANTINO METU, PAMATYSITE KIEKVIENOS GRUPĖS SKYRELYJE… (aplankykite)