7. Laumžirgio grupė

laumzirgiogr@gmail.com

Grupės savitumas

Grupėje ugdomi 3-5 m. amžiaus vaikai

Mūsų grupėje sukurta saugi, skatinanti žaisti siužetinius, vaidmeninius, sensorinius ir stalo žaidimus, aplinka. Žaidimų pagalba kuriami vaikų tarpusavio santykiai. Vaikai išmoksta nesipykti, susitarti. Mes ir pačios aktyviai dalyvaujame vaikų žaidimuose, suteikdamos vaikams pasirinkimo laisvę ir tuo pat metu, skirdamos dėmesį ir ugdymo procesui. Vaiko saviraišką ugdome ir individualios veiklos metu.
Didelį dėmesį skiriame vaikų emocijų pažinimui, tyrinėjimui, mokomės suprasti savo jausmus ir juos tinkamai išreikšti.
Skaitome, klausomės pasakų, vaidiname mylimų pasakų personažus, improvizuojame. Kasdien skubame į lauką, kur eksperimentuojame, tiriame, stebime aplinką, atrandame.
Mūsų tikslas – išgirsti ir suprasti kiekvieną vaiką, sukurti tokią aplinką, kurioje vaikai jaustųsi ramūs ir saugūs.

Grupės darbo laikas

7.30-18.00 val.

Grupėje dirbanti komanda

Meda Funkaitė (ikimokyklinio ugdymo mokytoja)